למה לצפות בניתוחים באמצעות רובוט דה-וינצ'י

Play Video

תכנון והכנה לפני הניתוח

אם אתם או קרוביכם עומדים לקראת הליך רפואי מומלץ להבין מהו ניתוח רובוטי באמצעות דה-וינצי ולדעת למה לצפות ביום הניתוח, כך תוכלו להגיע מוכנים ולהפחית חששות טבעיים לקראת הניתוח. 
מכיוון שכל מטופל וניתוח הם ייחודיים, הקפידו לשאול את הצוות המטפל לגבי הניתוח הספציפי שלכם.

מלאו אחר הנחיות הצוות הרפואי

צוות הניתוח שלך יספק לך רשימה של הנחיות חשובות שיש לפעול לפיהן לפני ואחרי הניתוח, במידה ולא קיבלתם רשימת הנחיות אל תהססו לבקש.

בדקו את הכיסוי הביטוחי שלך

כדי למנוע חשבונות רפואיים בלתי צפויים, כדאי לברר מראש מול ספק ביטוח הבריאות שלך או קופת החולים מה הביטוח שלך מכסה ומה הטפסים שעלייך לממלא מראש.

התכוננו למגבלות לאחר הניתוח

זמן ההתאוששות לאחר ניתוח דה-וינצ'י יחסית קצר לעומת ניתוח רגיל ועם זאת מומלץ להיות מוכן מראש למגבלות לאחר הניתוח למשל: הרמה, הליכה, נהיגה וכו' וקבלת סיוע לטיפול בסידורים, תחבורה, מזון, טיפול בילדים, טיפול בחיות מחמד, ומשימות אחרות בחיי היומיום.

ארזו תיק

אם אתם עשויים להישאר בבית החולים ללילה, הביאו מברשת ומשחת שיניים, דיאודורנט וחפצים אישיים אחרים שתצטרכו. מומלץ להשאיר חפצים בעלי ערך כמו שעון ותכשיטים בבית. הצטיידו בבגדים ונעלים נוחים לבית החולים.

התכוננו לביצוע הצ'ק-אין

הביאו את תעודת הזהות שלכם, כרטיסי ביטוח, במידת הצורך טופסי הפנייה מקופת החולים ואמצעי תשלום לכיסוי כל תשלומים שעשויים להידרש על ידי הביטוח שלכם.

רוצים לשמוע עוד על ניתוח באמצעות דה-וינצ'י?

כנסו וצפו בסרטונים עם מטופלים שעברו ניתוח באמצעות רובוט דה-וינצ'י ובראיונות עם רופאים מנתחים
על סוגי הניתוחים השונים ומה הם היתרונות בניתוח זעיר פולשני בגישה הרובוטית.

אזורי ניתוח בעזרת דה-וינצ'י

ישנם מספר אזורים שונים בגוף שבהם המנתח יכול להשתמש במערכת הניתוחית של דה וינצ'י. למד על סוגי ההליכים המבוצעים עם מערכת דה וינצ'י והתוצאות שלהם.

מתכנן את הניתוח שלך?

הדאגה לבריאותך הינה בראש סדר העדיפויות שלנו.
באתר זה תוכלו למצוא מידע רלוונטי ותשובות לשאלות נפוצות.
במידה ויש לכם שאלות נוספות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע.