גניקולוגיה

פרוצדורות גניקולוגיות

גניקולוגיה עוסקת במחלות של איברי הרבייה הנשיים – הרחם, הנרתיק, השחלות ואיברים נוספים. 

בקטגוריה זו נכללות דלקות וזיהומים, מחלות מין, מספר סוגים של סרטן כגון סרטן הרחם, מיומה ברחם, צניחת רצפת אגן, בעיות וסת, אי-פוריות, מצבים רפואיים הקשורים להריון וללידה.

ישנם מצבים גינקולוגיים כמו כאבי אגן חזקים, מחלת האנדומטריוזיס, שרירנים, דימום לא תקין, צניחת איברי אגן וסרטן שהם שכיחים ועשויים לדרוש טיפול רפואי. כאשר שינויים באורח החיים, תרופות ואפשרויות אחרות אינן מקלות על הסימפטומים שלך, הרופא שלך עשוי להציע ניתוח.

אם את צריכה לעבור ניתוח גניקולוגי, כדאי שתכירי את הניתוח הרובוטי באמצעות דה וינצ'י. הטכנולוגיה הייחודית ממקסמת את יכולות הרופא ואת תוצאות הניתוח תוך הפחתת סיכונים, ההתאוששות מהירה וצלקות מזעריות.

גניקולוגיה-ניתוח רובוטי לבעיות גניקולוגיות | רובוט דה וינצ'י Da Vinci surgery
בלוטת התימוס: ניתוח רובוטי לסרטן התימוס -תימומה | רובוט דה וינצ'י

סוגי ניתוחים בגניקולוגיה:

ניתן לעבור מגוון רחב של ניתוחים גניקולוגיים באמצעות רובוט דה-וינצ׳י, החל מהסרות של גידולים סרטניים, מיומות ברחם, שרירנים ועד הרמת רצפת האגן, טיפול במקרים של אנדומטריוזיס וניתוחים לשימור הרחם הפוריות.

תכירו את הניתוח הרובוטי של דה וינצ'י

מערכת זרועות של רובוט דה וינצ'י - Da Vinci surgery

מערכת זרועות

הזרועות כוללת מפרקים קטנים, שיודעים לחקות את תנועת כף היד של המנתח ומאפשרות לו טווח תנועה רחב ויכולות לתמרן באזורים צרים ורגישים בדיוק רב. המערכת כוללת מנגנון לביטול הרעד העדין שקיים לנו ביד באופן טבעי.

מערכת ראיה תלת ממדית של רובוט דה וינצ'י- Da Vinci surgery

מערכת ראיית תלת מימד HD D3

הרובוט מצויד מערכת ראיה תלת מימדית מתקדמת, דרכה המנתח רואה את איזור הניתוח בהגדלה וברזולוציה גבוהה, המאפשרים לו לבצע פעולות עדינות ומדויקות.

קונסולת המנתח- ניתוחים רובוטיים באמצעות דה-וינצ'י | Da Vinci surgery

קונסולת המנתח

הרופא המנתח נמצא לצידך בחדר הניתוח, יושב בקונסולת הניתוח של דה-וינצ', המאפשרת לו שליטה מלאה על מכשור שמשמש לביצוע הניתוח.