ניתוחי בקע עם רובוט דה וינצ׳י

הכירו את הטכנולוגיה המתקדמת בניתוחים הכירורגים

ניתוח בסיוע רובוט דה-וינצ'י!

צרו קשר


077-444-7545


איתור מנתח קרוב

לקבלת מידע נוסף על ניתוח בקע בסיוע רובוט דה וינצ'י

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!


ניתוח באמצעות רובוט דה-וינצ'י

תכירו את הרובוט הניתוחי של דה-וינצ'י, שממקסם את יכולות הרופא ומאפשר טווח תנועה רחב, גמישות בתנועה ויכולת לתמרן באזורים שקשה להגיע אליהם. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת ראייה תלת ממדית מוגדלת, הורדת הרעד הטבעי של היד וביצוע פתחים קטנים במיוחד. הפעולות המדויקות מונעות דימומים וסיבוכים ומאפשרות התאוששות קלה ופשוטה לעומת ניתוח פתוח. בשונה מכלי הניתוח הלפרוסקופיים בהם טווח התנועה של הרופא מוגבל מאוד, היכולת של זרועות רובוט הדה-וינצ׳י יודעות לחקות את תנועת כף היד שלנו באופן מדויק, מאפשרות לרופא המנתח להגיע למקומות המורכבים ביותר בעת הניתוח, ולמנוע פגיעות וסיבוכים.


הצטרפו עכשיו!


ד

בואו לשמוע ממקור ראשון

המלצות מטופלים לאחר טיפול באמצעות רובוט דה-וינצ'י

״עברתי לפני כחצי שנה ניתוח באמצעות רובוט דה-וינצ'י קיבלתי את החיים שלי בחזרה! הימים הבודדים בהם אני כאובה מתגמדים לעומת התקופה בה אני פורחת ולמדתי לחיות בשלום עם המחלה – מאז הניתוח אני שולטת בה ולא להיפך. הניתוח החזיר לי את החיים ואת השליטה בהם, אני מרגישה שאני יכולה לתפקד, חזרתי לעבוד ולפתוח בחזרה את העסק שלי אותו נאלצתי לסגור בעקבות המחלה שהשביתה אותי לחלוטין״.
שרונה חזן
שרונה חזן16.3.21
"לפני שבועיים עברתי ניתוח רובוטי לכריתת הרחם והשחלות בתל השומר. הצלקות קטנות, התפרים נמסים, לא הייתי צריכה כדור נגד כאבים ואפילו השתחררתי יום אחרי. פשוט אדיר! חבל שדחיתי את הניתוח, סבלתי במשך שנים זה נפלא להיות אחרי. לכל מי שחוששת, אני ממליצה בחום על הניתוח הרובוטי, אני פחדתי והיום מצטערת על הזמן שבוזבז בסבל מיותר, משתפת דורית בת ה-66".
דורית
דורית26.8.21
"ד"ר עמוס נאמן הציל את הכליה של הבן שלי. תוך יומיים התינוק שלי שוחרר הביתה ללא דימומים וסיבוכים, ההחלמה מהניתוח הייתה ממש מהירה. נשארו רק שלוש צלקות קטנות כמעט בלתי נראות, הבן שלי זכה לשתי כליות תקינות ובתפקוד מלא. אני פונה לכל ההורים אל תוותרו ואל תפחדו כי בזכות הניתוח הרובוטי אתם עלולים לחסוך מהילד שלכם המון סבל בעתיד ואפילו השתלת כליה".
חג יחיא נרמין
חג יחיא נרמין12.9.21
״עברתי ניתוח גניקולוגי באמצעות רובוט דה-וינצ׳י, כיום הניתוח הוא זיכרון רחוק וכמעט לא רואים את צלקות הניתוח.״ משתפת אסתר רוט בת 68. שעתיים לאחר הניתוח ירדתי מהמיטה והתהלכתי במחלקה עם כאבים מינוריים, תוך שבוע חזרתי לתפקוד רגיל. הניתוח נעשה דרך כמה פתחים זעירים בלבד, במקום דרך פתח גדול ומשמעותי. צלקות הניתוח מזעריות וכמעט אינן נראות לעין. אני ממליצה בחום לכל מי שחושש".
אסתר רוט
אסתר רוט 25.2.21

יתרונות ניתוח

בסיוע רובוט דה וינצ'י

  • ראייה תלת מימדית – שימוש בטכנולוגיית צילום איכותית ברזולוציה גבוהה עם אפשרות לטווח ראייה רחב והגדלה אופטימלית, המאפשרת לראות פרטים קטנים בחדות גדולה.
  • דיוק ועדינות – טווח תנועה רחב ודיסקציה עדינה המאפשרים רמת דיוק גבוהה ויכולת תמרון באזורים מורכבים וצפופים, מה שמוביל לפחות סיכונים לפגיעה באזורים ועצבים סמוכים.
  • נוחות מקסימלית למנתח – סביבת עבודה נוחה המונעת כאבים, מפחיתה עייפות ומאפשרת עבודה איכותית לאורך זמן, גם למנתח וגם למטופל.


צרו קשר למידע נוסף על ניתוח בסיוע רובוט דה-וינצ'י

WhatsApp Image 2024-04-15 at 11.31.00

הרופאים שלנו זמינים עבורכם

התקשרו עכשיו 077-444-7545 או השאירו פרטים

לקבלת מידע נוסף על ניתוח בקע באמצעות רובוט דה-וינצ'י

התקשרו עכשיו 077-444-7545 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם